معروف ترین برندهای لباس و معروف ترین برند های جهان ، 10 برند موفق

10 برند معروف لباس

در قرن 21 هستیم ، عصر تکنولوژی اطلاعات و جهانی شدن ، مادی و مصرف گرایی است.مردم در تلاش برای ایجاد میلیون ها دلار هستند که بتوانند لوکس زندگی کنند و از برندهای معروف لباس استفاده کنند و مارک های معروف لباس را داشته باشن . داشتن محصولاتی که توسط معروف ترین برند های جهان تولید شده نمادی از طبقه بالا و زندگی در چنین جامعه ای در نظر گرفته شده است ، از آنجایی که قیمت محصولات این برندها در کاتالوگ هایشان فوق العاده گران است کسی که یکی از لوازمش از برندهای لوکس باشد ثروتمند محسوب میشود.

 

1 - گوچی Gucci

این نام تجاری در سال ۱۹۲۱ توسط Gucci گوچی در ایتالیا تاسیس شد. این برند در سراسر جهان برای کالاهای چرمی با کیفیت عالی و سبک مد ایتالیایی مشهور است. گوچی به عنوان بهترین نام تجاری ایتالیایی درنظر گرفته شده است است و در نمودار ایجاد شده توسط Interbrand که ۱۰۰تا ازبهترین مارک های سراسر جهان را لیست کرده است، برگزیده میباشد. این امر در مورد تولید ۲۲۰۰۰۰۰۰۰۰ دلار را به طور سالانه تعمیم داده شده است

 

کیف گوچی - معروف ترین برند های لباس.

 

2 - لوییس ویتون  louis vuitton 

کیف لوییس ویتون - معروف ترین برند های دنیا

این سبک مد فرانسوی مورد علاقه کسانی ست که معنای سبک و خود نمایی را میدانند.این برند مختص عینک آفتابی ، کالاهای چرمی ، ساعت ، کیف و کفش میباشد.ایران ناز، ال وی مونو که برای خود نشانی است و این برند را به نماد مجسمه تبدیل ساخته است. میگویند این شرکت محصولات خود را به بالاترین قیمت در این صنعت به فروش میرساند که موید این حقیقت است که درآمد سالانه آن حدود ۲٫۷ میلیارد دلارمیباشد

.

3 - شانل Chanel

برند مد معروف با آیکون کوکو Chanel است و بعنوان ظریف ترین و شیک ترین برند در مد لباس زنانه در نظر گرفته می شود. Chanel تولید بالایی در کالاهای لوکس ، عطر ، لباس و لوازم آرایشی و خیلی چیزهای دیگر دارد.

اغراق نیست اگر بگویم که برند Chanel یکی از برند های شناخته شده در سراسر جهان است.

 

4 - باربری Burberry

باربری یک نام برند لوکس بریتانیایی است که همه چیز از عطر و لباس تا زیورآلات را تولید میکند. محصولات این برند دارای الگوی بسیار مشخصی است که توسط خانه مد در همه جا کپی شده است.درآمد شرکت یک میلیارد دلار در سال است.

 

 Fendi - 5

یک برند ایتالیایی است که بخاطر کیف های دستی خود بسیار شناخته شده است.

فعالیت خود را از سال ۱۹۲۵ به صورت مختصر آغازکرد اما از زمانی که LVMH مالکیت آن را گرفت در سراسر جهان به رسمیت شناخته شد. تولید Fendi حدود ۳۳۸،۵۰۰،۰۰۰ دلار در سال است.

 

6 - DIOR Christian 

کریستین دیور در LVMH سهام دارد و دفتر مرکزی آن در پاریس است.این برند در سال ۱۹۴۶ تاسیس شد و بهترین ارایه همزمان مد و همچنین لوازم جانبی و کالاهای چرمی است. با بیش از ۱۶۰ فروشگاه خرده فروشی در سراسر جهان ، تعجب آور نیست که درآمد آن حدود ۱۸ میلیارد دلار در سال است.

 

7 - پرادا Prada

پرادا یکی از برند های پرطرفدار در جهان نظر گرفته شده است است و بدون شک یک مارک شناخته شده است. این برند توسط یکی از آیکون های مد به نام ماریو پرادا تاسیس شد و سال هاست که لوازم جانبی چرم ، کلاه و کفش تولید میکند. پرادا ۱۷۰۰۰۰۰۰۰۰ دلار را به طور سالانه درامد دارد

 

8 - christion Louboutin Prada

این طراح برای زنان کفش تولید میکند که بسیار زیبا هستند. در سال ۱۹۹۱ در فرانسه تاسیس شد، این کفش ها منحصر به فرد هستند زیرا کف همه آنها قرمز است. او می گوید که هدف اصلی او این است که زنان حس اعتماد به نفس داشته باشندو نیازی به گفتن نیست ، اگر او توان داشتن این کفش ا دارد، چرا نباید خود رادر راس جهان احساس کند؟

 

9 - ورساچهVersace 

جیانی ورساچه برندی ایتالیایی است و در سال ۱۹۷۸ تاسیس شد.برند ورساچه محبوبیت فوری خود را در طراحی لباس پس از آن که اولین بوتیک افتتاح شد به دست آورد و امروز ، در میان بهترین و گران ترین برندها در جهان است. این شرکت هر چیزی که فکر ش را کنید تولید میکند کفش ، لباس تا عطر .

 

10 - هرمسHermes

هرمس یک برند فرانسوی است که برای تولید خیره کننده ترین کیف ها و روسری شناخته شده است. عطر آنها آسمانی و چرم آن نرم تر از پوست میباشد. لوگوی آن در نوع خود متمایز است و شرکت در حدود ۲ میلیارد دلار در سال درامد دارد.